Hakkımızda

AREMİS

Firmamız 2005 yılında iç mimarlık ve dekorasyon sektörüne girmiş olup, farklı konsept çalışmalarıyla sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Kurulduğu günden itibaren, iç mimarlık ve dekorasyon sektöründe deneyimli kadroya sahip olan firmamız, tüm ev tadilatı, mutfak ve banyo dolapları, portmanto, Tv ünitesi, raydolap & giyinme odası dolapları, iç mekan kapıları, ahşap & seramik yer döşemeleri ve tavan süslemelerini size özel tasarımlarıyla en iyi şekilde yapmaktadır. Son olarak konseptinize ve talebinize uygun, tezgah, tüm ankastre ürünler, evye, batarya ve aksesuarlar da tasarlanarak, mekanınızı size teslim etmektedir.

Fethiye Taşyakada bulunan showroom’unda deneyimli kadrosu ile Aremis mutfak & banyo mekanınızın ölçüsüne göre, işlevsel ve estetik değerlere sahip, size yaşamı rahat ve konforlu kılacak, her kullanıma uygun iç mekanlar tasarlamaktadır. Tasarımları üç boyutlu görsellerle size sunup, sizin tarafınızdan onaylandığı şekilde uygulamaya geçirmektedir. Aremis mutfak & banyo anahtar teslimi olarak, tasarımı, projesi, danışmanlığı, tüm dekorasyon malzemeleri ve uygulaması ile birlikte sunmaktadır.

Firmamızın değişmez prensipleri daima hizmette dürüstlük ve kalite, zamanında ve sorunsuz iş teslimi ve uygun fiyat olmuştur.

Bizi farklı kılan özelliklerimizi görmek ve zamanınız olduğunda tanışmak için sizi Fethiye Taşyakdaki Showroomumuza bekliyoruz…

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Müşterilerimizi, İş ortaklarımız olarak görüp onların memnuniyetini tek seferlik iş değil yaşadığımız sürece hizmet edip;bahane değil çözüm ortağı oluyoruz.

Türkiye ve Yurt dışına açılıp hizmet ve ürün kalitemizi Dünyaya kanıtlamak istiyoruz.Evinizde zevkinizi yansıtın

İletişim Bilgileri

Adres:Taşyaka Mah. Sanayi Sitesi Şehit Sadıkbey Cad. No: 6 Fethiye / Muğla Telefon:0 535 332 42 92 Email:info@aremismutfak.com Web:http://aremismutfak.com/ Çalışma Saatleri: Haftaiçi 08:00 – 18:00
Aremis Mutfak & Banyo © Tüm Hakkı Saklıdır.